Thursday, March 2, 2023

Liberating Structures Kraków #6: Jak rozwiązujemy konflikty?

Serdecznie zapraszamy na warsztat, na którym przećwiczymy struktury Liberating Structures. Warsztat będzie osadzony w tematyce rozwiązywania konflików, więc przy okazji poćwiczymy to, jak się żreć, żeby się nie pożreć ;)

Link do zapisów: https://www.meetup.com/pl-PL/ale-krakow/events/291954970/?isFirstPublish=true

Wydarzenie odbędzie się w języku polskim.

Limit uczestników: 50 osób

Miejsce:
Będziemy czekać na Was
od 17:45
w Zendesk
ul. Marii Konopnickiej 29, Kraków


Parking
Nie mamy zapewnionego parkingu pod biurowcem firmy Zendesk. W okolicy można zaparkować na parkingu miejskim.


Czym są Liberating Structures?
Liberating Structures to zestaw 33 technik facylitacji pozwalający na wyzwolenie kreatywności i zaangażowanie uczestników. Można się z nimi zapoznać tutaj: https://liberatingstructures.org.pl Każda struktura rozwiązuje inny problem, ma swoje miejsce i zastosowanie.


Jaki jest cel meetupu?
Celem meetupu jest praktyka kilku wybranych technik Liberating Structures. Podczas tego warsztatu użyjemy:


  • 5x5 Writing
  • Impromptu Networking
  • Improv Prototyping
  • 15% Solution

Przy okazji dowiemy się o różnych stylach odpowiadania na konflikty.


Do kogo skierowany jest meetup?
Do każdego kto chce poznać techniki facylitacji spotkań, których celem jest rozwiązywanie problemów. Nie ma znaczenia, z jakiej branży jesteś. Jeśli pracujesz w zespole, to ten warsztat jest dla Ciebie 🙂

Czego się nauczysz?
Technik aktywizacji grupy, które pozwalają na zaangażowanie uczestników i wyzwalają duże dawki kreatywności. Alternatywnych technik rozwiązywania problemów - jeśli prowadzisz spotkania to dołożysz do swojego arsenału nowe narzędzia 🙂


Prowadzący i gospodarze spotkania:

Karolina Markiewicz - E-commerce Specialist - zajmuje się rozwojem produktu, sprzedażą i prowadzeniem webinarów. Pasjonatka podróżowania i patrzenia na sprawy z różnych perspektyw. Poszukuje nowych i kreatywnych rozwiązań do zwiększania efektywności i przyjemności z realizowanej pracy, dlatego właśnie tutaj jest.

Sebastian Wiatrzyk - specjalista od wytwarzania oprogramowania na urządzenia z logo nadgryzionego jabłka. Członek zarządu organizacji Toastmasters Kraków Public Speaking Club. Z uwagi na niskie zarobki w IT, dorabia jako instruktor tańca. Uwielbia rozmowy o pasjach, zainteresowaniach i uczuciach.

Michał Tarnowski - Scrum Master w Ørsted z wykształcenia inżynier mechanik. Jego motto to Running & Reading - energię życiową czerpię z uprawiania dużej ilości sportu, czytania książek… oraz z prowadzenia takich warsztatów, jak ten!

No comments:

Post a Comment