Tuesday, March 21, 2023

27 marca 2023 - Symulacja Scruma: obraz czy 1000 słów? (Warsztat)

 

Zapraszamy na warsztat stacjonarny "Symulacja Scruma: obraz czy 1000 słów?" w poniedziałek, 27 marca 2023. Zapisy przez Meetup.

Z przewodnika po Scrumie: Scrum to uproszczone ramy postępowania, które pomagają […] wytwarzać wartość poprzez adaptacyjne rozwiązywanie złożonych problemów.

Czy przewodnik po Scrumie jest tak prosty jak to możliwe? Jak dobrze rozumiemy podstawowe elementy metody i do jakiego stopnia nasze rozumienie jest zgodne z rozumieniem innych? Czy potrafimy wyjaśnić Scruma innym nie używając trudnych słów? Na te i inne pytania odpowiemy sobie w trakcie warsztatu, w trakcie którego będziemy wytwarzać wartość (zrozumienie Scruma) przez adaptacyjne rozwiązywanie złożonego problemu (jak to zrobić dobrze?) - wyjaśnijmy Scruma pracując Scrumem!


Jest to warsztat dla: Warsztat jest przede wszystkich dla praktyków Scruma, potrafiący pracować w tym procesie "z marszu". Osoby znające Scruma z książek czy opowieści lub nawet nie znające go wcale muszą liczyć się z tym, że będą poznawać ramy

Warsztat odbędzie się w biurze Assa Abloy na Wielickiej 28b. Prosimy o podanie prawdziwego imienia i nazwiska podczas rejestracji, ułatwi to wejście do przestrzeni biurowych. :) Prosimy o punktualność.

No comments:

Post a Comment