Friday, March 17, 2023

Agile roadmaps

Gdzieś pomiędzy strategią produktu, a procesem dostarczania jest miejsce najbardziej podatne na generowanie chyba jednego z największych marnotrawstw naszych czasów – dostarczania czegoś, co Klient nie(koniecznie) chce. W niepokojąco wielu przypadkach fakt ten nie powoduje zbytniego dyskomfortu w zespołach wytwórczych. A to, w jaki sposób Product Ownerzy/Managerzy są wspierani przez Scrum Masterów/Agile Coachy, pozostawia wiele do życzenia. Będzie o tym, jak budować roadmapy produktu, aby zyskać przewagę konkurencyjną i nie wpaść w szpony bezrefleksyjnego dostarczania funkcjonalności.


Prowadzący

Łukasz Siemieniec - z Agile związany od około 8 lat temu, a inspiracją do podążania tą ścieżką była Droga Toyoty i fascynacja kulturą ciągłego doskonalenia. 

Od roku 2018 pracuję w roli Agile Coacha oraz Scrum Mastera przy transformacjach agilowych w branży automotive oraz bankowej. Jestem entuzjastą zwinnego zarządzania – Managementu 3.0, a także rozwijania produktów ukierunkowanych na wartość biznesową, bazującego na eksperymentowaniu, szybkim uczeniu się oraz częstym walidowaniu hipotez.

Jako trener specjalizuję się w szkoleniach z zakresu frameworku Scrum, metody kanban oraz Managementu3.0. Największą satysfakcję sprawia mi jednak prowadzenie szkoleń z zakresu zaawansowanego zarządzania produktem, dedykowanego dla Product Ownerów

Wierzę w ludzi i w ich potencjał. Agile to nie tylko moja praca, ale i moje hobby. Moja misją jest wspieranie organizacji w ich drodze ku innowacyjności oraz maksymalnemu zorientowaniu na wartość biznesową oferowaną Klientowi.

Więcej o Łukaszu: https://www.linkedin.com/in/%C5%82ukasz-siemieniec-0a080b58


Miejsce
Będziemy czekać na Was
od 18:15
w lobby biurowca Pragmatic Coders
aleja 29 Listopada 20, Kraków

Limit uczestników 60 osób

Rejestracja: https://www.meetup.com/ale-krakow/events/292300459/?utm_medium=referral&utm_campaign=share-btn_savedevents_share_modal&utm_source=link

No comments:

Post a Comment