Monday, March 6, 2023

Czego TY potrzebujesz, żeby ONI pokochali pracę w Scrumie? - 14 marca


Zapraszamy na kolejne spotkanie ALE Kraków.
Czy kiedykolwiek zmagałaś/eś się z „przekonaniem” ICH (Programistów) do używania Scruma? Czy widziałaś/eś kiedyś firmy, w których Scrum Masterzy i Agile Coachowie byli jedynymi ludźmi, którym zależało na Agile i Scrumie? Chcesz usłyszeć o firmie, w której takie problemy już nie istnieją?
Będziesz miał/a szansę zainspirować się naszą historią i dowiedzieć się, jak zbudowaliśmy firmę, w której programiści CHCĄ i lubią pracować w Scrumie. Nie było to łatwe i wymagało zmian w całej organizacji, ale warto było to zrobić. Podzielimy się z Tobą wszystkimi krokami, które podjęliśmy, aby było to możliwe.

>Zapisy?
Meetup
Agenda:
18.30 - przywitanie i rozmowy
19.00 - start prezentacji
20.15 - 21.00 - podsumowanie, pytania, networking

Organizacyjnie
Meetup odbywa się w języku polskim, spotykamy się na żywo w siedzibie Ringier Axel Springer Tech. Prosimy o zapisywanie z użyciem prawdziwego imienia i nazwiska bo jest to wymagane przez organizatora.
Będziemy czekać na Was od 18:15 w lobby biurowca
aleja 29 Listopada 20, Kraków
Ringier Axel Springer Tech (host):
W Ringier Axel Springer TECH 300 inżynierów i inżynierek buduje w Polsce rozwiązania docierające do 40 milionów użytkowników na całym świecie. Tworzymy narzędzia dla cyfrowego newsroomu, które pozwalają redakcjom odnieść sukces. Nasz kod pomaga pisać artykuły, wysyłać maile i mailingi, targetować reklamy, generować leady sprzedażowe, zarabiać na treściach i wytrzymywać skoki ruchu generowane przez przełomowe newsy. The future of media is written in code.

Prelegenci
Wiktor Żołnowski, Jakub Dobosz
Wiktor
CEO i co-Founder Pragmatic Coders, firmy IT budującej startupowe "unicorny". Były Agile Coach mający na swoim koncie wiele zwinnych transformacji. Jeden z servant leaderów społeczności ALE Kraków działającej prężnie od 10 lat.
Kuba
Ceni synergię zespołu, przejrzystość działania i otwartą komunikację. W branży IT od ponad 15 lat w różnych rolach (programista, PM, PO, lider). Obecnie pracuje z zespołami i Product Ownerami poszukując optymalnego sposobu dostarczania wartości. Jest praktykiem i entuzjastą NVC.

No comments:

Post a Comment