Thursday, June 21, 2018

Let’s facilitate! Jakie umiejętności są potrzebne facylitatorowi?


Cześć,

Tym razem Monika i Magda z Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego zaproszą nas na warsztat"Let’s facilitate! Jakie umiejętności są potrzebne facylitatorowi?".


O warsztacie:

Facylitacja staje się coraz bardziej popularną formą pracy, stosowaną w różnorodnych środowiskach i organizacjach. Czy jest lekiem na wszystkie wyzwania pracy w zespole? W jakim kontekście i w jakiej sytuacji po nią sięgnąć? Czym charakteryzuje się rola facylitatora? I wreszcie jak konkretnie można wykorzystać umiejętności facylitacyjne prowadząc różnorakie spotkania?
To pytania, na które wspólnie z Wami będziemy odpowiadać podczas naszego spotkania. Oprócz wprowadzenia w temat i małej dawki wiedzy eksperckiej, sięgniemy do różnych warsztatowych i facylitacyjnych metod i zaprosimy Was, byście korzystając ze swoich dotychczasowych doświadczeń, zobaczyli na ile facylitacja wpisuje się w Wasze role, obowiązki i sposób pracy. Przyjrzymy się też strukturom i zasadom, których stosowanie zapewnia najlepszą jakość pomysłów generowanych w trakcie pracy kreatywnej.

Prowadzące:

· Monika Gąsienica - trener, facylitator (posiada certyfikat IAF Certfied Professional Facilitator), coach. Obszary jej specjalizacji szkoleniowej to kompetencje trenerskie, zarządzanie procesami rozwoju pracowników i kierowanie ludźmi. Szkoli również z zakresu negocjacji i obsługi klienta. Prowadzi usługi facylitacyjne dla grup zadaniowych w organizacjach. Jest kierownikiem merytorycznym i trenerem w Szkole Facylitatorów Wszechnicy UJ.
· Magdalena Pęcak - trener, facylitator. Prowadzi szkolenia i warsztaty, koncentrując się na rozwijaniu umiejętności osobistych. Posiada doświadczenie menedżerskie w pracy z małymi zespołami. Jest absolwentką Szkoły Facylitatorów Wszechnicy UJ, posiada Certyfikat Jakości Pracy Trenera wydany przez Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego MERITUM.


Do zobaczenia!

No comments:

Post a Comment