Thursday, May 24, 2018

Agile By Example 2018

Cześć,

Ekipa Agile By Example chciałaby zaprosić was na kolejną edycję tej znanej konferencji. Poniżej garść informacji do nich:

Witajcie,

Znamy już datę AgileByExample 2018! Rezerwujcie czas 22–24 października.

Do końca czerwca bilety dla wczesnych ptaszków za jedyne 1100 zł (+vat) za dwa dni konferencji. Jak co roku, pakiet dwóch pół-dniowych warsztatów pierwszego dnia to dodatkowe 300 zł (+vat). Zapraszamy do rejestracji https://agilebyexample.com/tickets/


Zaprzyjaźnione społeczności oczywiście mogą liczyć na kody zniżkowe – jak już early birdy się skończą na hasło ‘ALEKraków’ dostaniecie 15% zniżki.

Jeśli chodzi o treść, są już umówieni Ángel Medinilla oraz Joshua Kerievsky.
Crazy Spaniarda raczej w Polsce nie trzeba nikomu przedstawiać – co jakiś czas pojawia się u nas z energetycznymi prezentacjami na przeróżne zwinne tematy.
Joshua natomiast jest najbardziej znany z Anzeneeringu oraz ModernAgile – oba koncepty wspaniale oddają wartości, którymi warto się kierować :)
O obu keynotach można poczytać na https://agilebyexample.com/speakers/

Zapraszamy do zgłaszania własnych propozycji prezentacji i warsztatów. W tym roku chcemy mieć trochę lepszy balans pomiędzy speakerami zaproszonymi oraz praktycznymi przykładami z naszego własnego ogródka. Do końca czerwca czekamy na wasze zgłoszenia https://agilebyexample.com/speak-at-abe/

Zapraszamy serdecznie!
#abe18 team

PS. Można nas obserwować na twitterze (https://twitter.com/agilebyexample) i facebooku (https://facebook.com/AgileByExample/).

No comments:

Post a Comment