Thursday, July 5, 2018

Warsztat z myślenia produktowego.
11 lipiec 2018: 18:00 do 21:00

Warsztat ma na celu pokazać czym różni sie inicjowanie projektu i inicjowanie pracy nad produktem oraz przedstawić doświadczenia prowadzącego związanego z oboma podejściami.
Podczas warsztatu uczestnicy będą inicjować produkt w oparciu min. o framework Innovation Games oraz ćwiczyć metody pracy nad produktem które już następnego dnia mogą wypróbować w swoich firmach.


Warsztat przeznaczony jest dla 30 uczestników.

MACIEK SOWIŃSKI:
zajmuje się Scrumem i zwinną organizacją pracy od 2010 roku, od 2014 roku jako agile coach i trener. W tym czasie pracował dla korporacji (ING, LUXMED, PZU, Bosh), spółek skarbu państwa (PWPW), startupów (CaseIWant) i software housów (Aenima). Zarówno w Polsce jak i w Niemczech, Danii, Anglii.

Jako agile coach Pomaga swoim klientom zrozumieć skąd płynie efektywność samoorganizujących się zespołów i że istnieje cały inny świat poza dychotomią "mikromanagement - anarchia".

Jako trener przeszkolił już ponad 200 osób z tematów takich jak: Scrum, Kanban, zwinne zarządzanie, zwinne przywództwo. Cyklicznie pojawia się na lokalnych meetupach Polskich społeczność agile aby dzielić się wiedzą i inicjować dyskusje.

Zapisy:
https://www.meetup.com/ALE-Krakow/events/252472525/

No comments:

Post a Comment