Sunday, February 5, 2017

Wybierzcie się z nami na Festiwal 4Developers!

Zostaliśmy Partnerem Community @4Developers - interdyscyplinarnego wydarzenia dla programistów, studentów, ekspertów i całej społeczności IT!
To oznacza, że 3 kwietnia widzimy się w Warszawie - z tej okazji mamy dla Was 20% zniżki na bilety z kodem: ALEKRK
Agenda zawsze jest bardzo bogata, ale w tym roku pojawi się w niej kilka nowości. Możecie wybrać się na prezentacje w ramach kilkunastu ścieżek, w tym: Python, Ruby, Java, JavaScript, PHP, dotNET, Gamedev, Architektury Aplikacji i Soft Skills. Szczegóły programu znajdziecie na: http://4developers.org.pl/

Więcej o 4Developers:
4Developers to Festiwal Technologiczny, który oferuje wykłady i warsztaty w ramach kilkunastu ścieżek tematycznych. Głównym celem wydarzenia jest tworzenie miejsca spotkań polskiej społeczności IT, które sprzyja wymianie umiejętności i doświadczeń.

Dla kogo jest Festiwal?
Setki przedstawicieli społeczności IT - programistów, studentów, managerów i rekruterów spotykają się w Warszawie, by zdobywać wiedzę i nowe kontakty, a przy okazji świetnie się bawić. W tym roku będzie to około 1500 osób!

Co tutaj znajdziecie?
4Developers porusza tematy związane z dziedzinami takimi jak: PHP, .NET, Python, Java, Ruby, Javascript, Gamedev, Architektury Aplikacji czy Soft Skill i Business Relations. Nad ostatecznym kształtem agendy czuwa Rada Programowa złożona z najlepszych polskich ekspertów z branży IT.

Czego więcej spodziewać się na 4Developers?
Wysoki poziom merytoryczny i duży zakres poziomów zaawansowania to gwarancja, że każdy znajdzie tu temat dla siebie. Festiwal to również doskonała okazja, by poznać doświadczonych ekspertów i innych pasjonatów świata IT. Nawiązywaniu znajomości co roku sprzyja luźna atmosfera, liczne atrakcje i Before Party!No comments:

Post a Comment