Monday, February 20, 2017

ALE Warsztaty

Cześć,


chcieliśmy zaprosić Was do nowej inicjatywy, którą podejmujemy w ramach ALE Kraków. Jest nią cykl warsztatów, których celem jest pokazanie narzędzi i technik, jakich możemy używać w swojej pracy podczas szkoleń, warsztatów, coachingu, etc…


Pierwszym narzędziem, które zaprezentuje Justyna Wykowska, jest: “Zmiana Perspektywy”. Zapraszamy Was do hab:raum 28 lutego 2017 (wtorek) o godzinie 18:00. Zapisy pod linkiem.


Głównym celem ćwiczenia jest uświadomienie uczestnikom, że ich pogląd na daną sprawę jest tylko fragmentarycznym wycinkiem rzeczywistości. Przyglądnięcie się konfliktowej sytuacji z “innej strony/perspektywy” pozwala na nabranie dystansu, poznanie dodatkowego kontekstu czy zdobyciu nowych informacji. To z kolei powoduje, że znacznie łatwiej jest stworzyć realny plan poprawy zaistniałej sytuacji, czy nawet rozwiązać zaistniały konflikt.


Postawimy Was w sytuacji konfliktowej i doświadczycie, jak przy użyciu tego narzędzia, przejść przez proces “Zmiany Perspektywy”. Poczujecie jak to jest być “po drugiej stronie barykady” i jakie z tego wypływają wnioski.

Agenda:
  • wprowadzenie do doświadczenia [15 min]
  • doświadczenie “Zmiany Perspektywy” [60-90 min]
  • dyskusja na temat narzędzia i jego możliwego zastosowanie [30 min]


Z racji formy warsztatowej będziemy prosili Was o przemyślane zapisy. Potwierdzeniem uczestnictwa w warsztatach będzie wpłata 10 PLN (szczegóły zostaną wysłane do zainteresowanych). Zebrana kwota zostanie przeznaczona w całości na napoje i pizzę.


Pozdrawiamy,
Agata, Anna, Dorota, Justyna, Marcin, Marek, Mariusz

No comments:

Post a Comment