Friday, March 15, 2024

Usprawnij współpracę zarządu i Twojego zespołu z Liberating Structures

Czy kiedykolwiek czułeś/aś, że komunikacja między zarządem a Twoim zespołem przypomina próby nawiązania kontaktu z obcą cywilizacją? Czas to zmienić!

Zapraszamy na warsztat "Usprawnij współpracę zarządu i Twojego zespołu z Liberating Structures", gdzie wykorzystamy metody Liberating Structures, aby pomóc Wam zbudować stabilne kanały komunikacji, które przetrwają nawet podróż przez czarną dziurę.

Zapisy przez https://www.meetup.com/ale-krakow/events/300298253/


****

📌 Ważne informacje:

Aby zostać członkiem naszej załogi kosmicznej, potrzebujemy Twojego imienia, nazwiska i adresu e-mail. To tylko procedury bezpieczeństwa, obiecujemy, że nie zamierzamy wysyłać Ci kosmicznego spamu.

https://forms.gle/p344GMMFqv65g32n6

⚠️ Pamiętaj, zapisy przez meetup.com bez wypełnienia formularza nie zapewniają miejsca na pokładzie.

****

🕒 Co Cię czeka?

18:00-20:30: Warsztat: Usprawnij współpracę zarządu i Twojego zespołu z Liberating Structures

20:30- 22:00: Afterparty, czyli coś, co lubimy najbardziej.

📍 Lokalizacja: Pegasystems, ul. Puszkarska 7H, Kraków. Startujemy o 18:00 – nie spóźnij się na start rakiety!

💡 A co to są te Liberating Structures?

To nic innego, jak 33 sposoby na to, by spotkania przestały być nudne, a zaczęły być źródłem nieskończonej kreatywności i zaangażowania. Dowiedz się więcej tutaj: Liberating Structures

🎯 Cel wyprawy: Pokazanie, jak techniki Liberating Structures mogą usprawnić współpracę i komunikację między zarządem a zespołem developerskim, transformując Wasze interakcje w coś więcej niż zwykłą wymianę kodu i raportów.

👥 Dla kogo jest ta wyprawa? Warsztat jest idealny dla każdego w strukturze firmy – od członków zarządu, przez scrum masterów, project managerów, po deweloperów i testerów.


📚 Co wyniesiesz? Narzędzia do budowania silnych mostów komunikacyjnych, które pomogą Wam wspólnie osiągać nowe, kosmiczne cele.

🎤 Kapitanowie statku:

Michał Tarnowski - Scrum Master w Ørsted z wykształcenia inżynier mechanik. Jego motto to Running & Reading - energię życiową czerpię z uprawiania dużej ilości sportu, czytania książek… oraz z prowadzenia takich warsztatów, jak ten!

Olena Pashnina - Scrum Master w Pegasystems. Z ponad dekadą doświadczenia w branży IT, nieustannie eksperymentuje, dążąc do usprawnienia efektywnosci zespołów i procesów. Poza pracą kocha podróże, odkrywanie nowych miast, krajów i kultur. Uwielbia kontakt z ludźmi. Z interakcji i rozmowy rodzą się najciekawsze rzeczy!

Przygotujcie się na warsztat, który zmieni Wasze dotychczasowe metody współpracy i komunikacji – i to nie tylko na Ziemi!

No comments:

Post a Comment