Monday, March 18, 2024

ZMIANA TERMINU na 2.04.2024 - Integral Agile Transformation Framework - warsztat dla liderek i liderów zmiany

 


26.03.2024 2.04.2024 zapraszamy na warsztat dla wszystkich liderów i liderek zmian w oparciu o model IATF.

Integral Agile Transformation Framework™ obejmuje cztery podstawowe perspektywy:

  • sposób myślenia
  • zachowania i praktyki
  • kultura organizacyjna
  • system i struktura organizacji


Ramy modelu tworzą meta-mapę, dzięki której każdą sytuację organizacyjną lub dylemat można łatwo umieścić i zmapować do odpowiedniego podejścia. Celem modelu jest zapewnienie wskazówek dotyczących przewidywania, planowania i działania w celu stworzenia zmiany, która oparta jest angażującą wizję

Model pomaga w świadomym doborze narzędzi i praktyk wspierających zmiany, które adresują całym system i kulturę organizacji.

Warsztat jest zaprojektowany dla agentów zmiany i liderów zwinnej transformacji (w tym Scrum Masterom i Agile Coachom). Przyniesie też korzyści specjalistom HR/Org Development, trenerom przywództwa i innym osobom zaangażowanym we wspieranie transformacji.

Prowadzący:

Klaudia Komacka
Agile Coach, profesjonalna trenerka i mentorka podążająca ścieżką Kaizen. Pomagam liderom rozwijać kompetencje przywódcze oraz współtworzyć zgrany i efektywny zespół. Koncentruję się na systemowym podejściu do wyzwań i zmian w firmach. Poszukuję prostych i skutecznych rozwiązań dostarczających wartość. W organizacjach wspieram tworzenie adaptacyjnych systemów i kultury rozwoju. Prywatnie fanka sportów górskich, podróży i planszówek.

Jakub Perlak
Trener zwinnych metod organizacji pracy i myślenia projektowego, starający się humanizować miejsce pracy. Wspieram ludzi w tworzeniu środowiska sprzyjającego uczeniu, gdzie wartość jest napędzana empatią i kierowana przejrzystością wraz z procesem inspekcji i adaptacji. Certyfikowany trener i facylitator. Wieczny student, hobbistycznie naukowiec. Aktywny uczestnik społeczności Agile. W wolnych chwilach biega, podróżuje, czyta filozofię i próbuję zrozumieć sztukę współczesną.

Plan:
17:45 - 18:00 - Przywitanie
18:00-20:45 - Warsztat w oparciu o IATF
20:45-22:00 - Networking (Pizza i soft drinks)

Miejsce:
IG Group Poland
Kapelanka 42B, 30-347 Kraków

Dojazd:
Najbliższy przystanek - Kobierzyńska

WAŻNE!
Przy zapisie prosimy o podanie imienia i nazwiska, pozwoli to na bezproblemowe wejście do budynku.No comments:

Post a Comment