Thursday, October 13, 2016

Product Development Days 2016 - kod zniżkowy

ALE Kraków zostało partnerem konferencji Product Development Days.

To wydarzenie, odbędzie się już 8 i 9 listopada w Krakowie aby zrzeszyć światowych ekspertów w zakresie zarządzania produktem i modelowania wartości biznesu. Tegoroczna, już druga edycja konferencji odbywa się pod hasłem “all the skills you need” oferując aż 4 równoległe ścieżki tematyczne. Uczestnicy tego wydarzenia będą mieli możliwość poszerzyć swoją wiedzę w następujących zakresach:
  • Rozwoju produktu i wdrożeniu efektywnej metodologii pracy
  • Rozwoju kompetencji interpersonalnych, niezbędnych do skutecznej współpracy i przewodzenia zespołowi
  • User Experience, odsłaniającą sekrety produktu przyjaznego użytkownikowi
  • Sprzedaży i marketingu związana z modelem dostarczania produktu oraz strategiami i nowoczesnymi narzędziami sprzedaży i marketingu.

Dodatkowo uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach oraz sesjach mentorskich z ekspertami - organizatorzy zapowiadają stworzenie jedynej w swoim rodzaju platformy wymiany wiedzy i doświadczeń. 

Więcej informacji na stronie wydarzenia: http://www.productdevelopmentdays.com lub Facebooku: https://facebook.com/productdevelopmentdays/

Dla członków ALE Kraków dostępny jest kod zniżkowy alekrakow , dający 15% zniżki od ceny zakupu dowolnego biletu/ów. Wprowadzamy go na formularzu zamówienia.

No comments:

Post a Comment