Thursday, April 21, 2016

ALE Krakow partnerem V edycji Quality Excites

Witajcie,

z przyjemnością informujemy, że ponownie wspieramy konferencję Quality Excites, która odbędzie się 25 czerwca w Gliwicach.

Konferencja Quality Excites porusza tematy związane z innowacyjnymi koncepcjami, pozwalającymi na tworzenie wysokiej jakości produktów. Wydarzenie, cieszące się z roku na rok coraz większą popularnością, jest okazją do spotkania się z profesjonalistami – inżynierami ds. jakości i testerami, a także z kierownikami projektów, właścicielami produktów i programistami – słowem: ze wszystkimi, którym zależy, aby oprogramowanie tworzone było z dbałością o najdrobniejszy szczegół.

Konferencja jest całkowicie bezpłatna i ogólnodostępna dla wszystkich, którzy ekscytują się jakością, dążą do ciągłego rozwoju, zdobywania nowej wiedzy i sami chętnie dzielą się własnymi doświadczeniami.

Call for Papers:
Tylko do niedzieli, 24-go kwietnia organizatorzy czekają na Wasze zgłoszenia tematów. Formularz dostępny jest na https://qualityexcites.pl/cfp

Organizatorzy zapraszają do współpracy osoby pracujące na co dzień nad jakością oprogramowania, które chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem na tematy związane z zagadnieniami QA. Można zaproponować dowolną formę wystąpienia (nie tylko wykład).

Więcej informacji znajdziecie na http://www.qualityexcites.pl/

No comments:

Post a Comment