Wednesday, March 16, 2016

ALE Kraków partnerem Scrum Days 2016

Scrum Days 2016 już 12-13 maja w Warszawie!
Dlaczego nie powinno Cię tam zabraknąć?

Scrum Days nie jest kolejną, standardową konferencją o Agile’u. Naszą misją jest stworzenie miejsca, które połączy ludzi, w trakcie którego będzie można nawiązać relacje biznesowe i przy okazji dobrze się bawić.
To 2 dni potężnej dawki wiedzy o Scrumie, wymiana doświadczeń i niezapomniane przeżycie.


Pierwsza edycja udowodniła, że trzeba tu być. Konferencja na stałe wpisała się w kalendarz polskiej sceny Agile’owej. Ponad 250 uczestników, tysiące inspiracji i wiele nowych kontaktów – to wszystko działo się podczas zeszłorocznej edycji. Kolejna to dwa razy większe wyzwanie, dlatego przygotowujemy wiele niespodzianek.

Program Scrum Days 2016 będzie oparty na 4 ścieżkach tematycznych: Process, Product, Experience i specjalnej dla menedżerów szczebla C-level – Executive. Oprócz 18-minutowych prelekcji w stylu TED-owym i równoległych 3-godzinnych warsztatów pozwalających na zgłębienie wiedzy w mniejszych grupach, nie zabraknie Open Space’ów i wielu możliwości na zindywidualizowanie programu. Gośćmi specjalnymi są: Linda Rising i Gunther Verheyen. Data drugiego dnia konferencji, czyli piątek 13-stego to nie przypadek – właśnie tego dnia rozwiejemy zabobony scrumowe.

Scrum Days to też niepowtarzalny klimat do nawiązywania kontaktów. Zdecydowanie jest to konferencja z najwyższą dawką networkingu dostępna w Polsce.


Dla członków i sympatyków ALEKraków organizatorzy przygotowali 10% zniżki od aktualnej ceny. Aby z niej skorzystać, w polu „Kody promocyjne” należy wpisać ALEKRAKOW. Tylko do 25 marca obowiązuje cena EARLY BIRDS, gorąco zachęcamy.

Więcej informacji na stronie www.scrumdays.pl
Link do rejestracji ze zniżką: http://www.scrumdays.pl/register?token=ALEKRAKOW
Do zobaczenia w Warszawie!
Zespół ALE Kraków 

No comments:

Post a Comment