Tuesday, August 12, 2014

Agile Management 2014

Miło nam poinformować, że ALE Kraków jest partnerem konferencji Agile Management 2014, na którą serdecznie zapraszamy:

Kiedy: 18-19 września 2014
Gdzie: Space Club, Warszawa, ul. Kolejowa 37/39
Warsztaty przedkonferencyjne: 17 września

Oczekiwania klientów i presja rynku sprzyjają upowszechnieniu modeli biznesowych, których podstawowymi cechami są zdolność do elastycznego reagowania na zmiany (agile) i szczupła organizacja (lean). Agile Management to nie tylko metoda zarządzania projektami, ale nowoczesna koncepcja zarządzania organizacją, kreowania środowiska zapewniającego zarówno efektywność, jak i dobrą atmosferę pracy.

Konferencja Agile Management 2014 organizowana przez Fundację Governica oraz Stoos Satelite Warsaw poświęcona będzie zwinnym metodom, modelom i koncepcjom zarządzania oraz praktykom, które powinny być inspiracją dla każdego menedżera.

W programie tegorocznej edycji:
  • Najnowsze trendy zarządzania prezentowane przez zaproszonych gości,
  • Agile w firmie (Agile vs. Architektura, modele mieszane Agile i Waterfall, DevOps, transformacja organizacji),
  • Współpraca z klientem (umowy na projekty agile, zarządzanie wymaganiami agile, komunikacja),
  • Leadership (jak być przywódcą, jak zarządzać zespołem, jak sobie radzić z wielozadaniowością),
  • Przykłady projektów biznesowych spełniających oczekiwania klientów.

Podczas dwudniowej konferencji zaplanowano cztery sesje plenarne, a wśród nich wystąpienie gościa specjalnego - Jurgena Appelo, który przedstawi założenia ze swojej nowej książki – Management 3.0. Jako keynote speaker wystąpi także Özlem Yüce. Część konferencji prowadzona będzie w  nowoczesnej formule Roundtables.

Konferencja Agile Management 2014 będzie także okazją do integracji środowiska i nieskrępowanej wymiany poglądów w luźnej atmosferze. Po pierwszym dniu konferencji odbędzie się networkingowe spotkanie Wieczór z Agile. Udział w nim mogą wziąć nie tylko uczestnicy konferencji, ale także pasjonaci zarządzania, studenci oraz wszyscy ci, którzy chcieliby spotkać się z obecnymi na konferencji ekspertami.
Agile Management 2014 poprzedzą warsztaty - Management 3.0 Workout, który poprowadzi Jurgen Appelo oraz Wartość biznesowa w projektach IT – prowadzony przez Pawła Felińskiego, Grzegorza Gubińskiego i Łukasza Krupę.

Zachęcamy do zapoznania się z programem i listą prelegentów. Więcej informacji dostępnych na stronie: http://am2014.governica.com/

No comments:

Post a Comment