Thursday, August 14, 2014

19 sierpnia: Jurgen Appelo - Management 3.0 Workout

Wakacyjny gość specjalny ALE Krakow.

W przyszłym tygodniu Jurgen Appelo będzie gościł w Krakowie na konferencji ALE2014, przed którą będzie prowadził Warsztat Management 3.0 Workout.

Jurgen zgodził się odwiedzić również ALE Krakow i podzielić się swoją wiedzą. W związku z tym, kończymy wakacje w ALE Krakow i zapraszamy, wyjątkowo we wtorek na:

Jurgen Appelo - Management 3.0 Workout

Management 3.0 Workout is about concrete management advice. Practical things that people can do next Monday morning, in order to grow an organization that is fit and healthy. And not only managers, but everyone who is concerned about the organization. Because, management is too important to leave to the managers. The whole organization should participate in the workout.

How can we measure team performance?
How can we decide on salaries and bonuses?
How can we define career paths?
How can we replace performance appraisals?
How can we motivate our workers?

Managers are expected to be “servant leaders” and “systems thinkers”. With Management 3.0 Workout you will learn how you can have better management with fewer managers. 


O prowadzącym:
Jurgen Appelo - mówca, trener, autor książek. Jednen z najbardziej rozpoznawalnych ekspertów zarządzania na świecie (http://www.inc.com/jeff-haden/the-top-50-leadership-and-management-experts-mon.html). Jest autorem bestsellera "MANAGEMENT 3.0", który opisuje rolę menadżera w organizacji Agile. Jego blog znalazł się na trzecim miejscu „najlepszych 200 blogów Agile” (http://agilescout.com/top-agile-blogs-200/).   

Przykładowe video z Jurgenem możecie zobaczyć tu: http://www.jurgenappelo.com/speaking-videos/

Data: Wtorek, 19.08.2014
Godzina: 20.00
Miejsce: Klub RE
Świętego Krzyża 4, Kraków
Mapka: http://www.klubre.pl/kontakt.html

Mamy zarezerwowaną osobną salę (aka "Bunkier"), żeby do niej trafić zaraz po zejściu po schodach skręć w lewo, przejdź przez drzwi i korytarzykiem już prosto do sali.

Uwaga: z powodu kończącego się remontu w RE możemy być zmuszeni do zmiany lokalizacji. Na wszelki wypadek sprawdź w poniedziałek

Rezerwacje na meetupie.

Agenda:
20.00 Spotykamy się
20.07 Jurgen Appelo - Management 3.0 Workout
21.10 Networking

Do zobaczenia w RE!

1 comment:

  1. Slajdy znajdziecie tutaj: http://www.slideshare.net/jurgenappelo/management-30-workout

    ReplyDelete