Tuesday, January 7, 2014

20 stycznia: Michał Parkoła - Od produktywności do wartości

Witajcie w nowym roku. Zapraszamy serdecznie na styczniowe spotkanie ALE Krakow, na którym spotkacie Michała Parkołę z Fluid Circle.

Tytuł: Od produktywności do wartości, czyli o czym zapomnieli twórcy Agile kopiując rozwiązania Toma Gilba

O spotkaniu: Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że naprodukowałeś ze swoim zespołem dużo dobrego softu, tylko z jakiegoś powodu Wasz sukces nie przełożył się na wartości biznesowe, które mogłyby uszczęśliwić odbiorców? Na tym spotkaniu nauczysz się jak zmniejszyć to ryzyko stosując kilka przydatnych narzędzi zaczerpniętych z metodyki EVO Toma Gilba.

EVO jest rozwijane od dziesięcioleci, na wskroś zwinne i było z powodzeniem stosowane w gigantycznych projektach inżynierii systemowej w takich organizacjach jak Boeing, Pentagon czy HP (za czasów świetności), a ostatnio m.in. w kilku bankach i dużych firmach ubezpieczeniowych.

O prowadzącym: Michał jest coachem i trenerem Agile, który pomaga zespołom i organizacjom wycisnąć maksimum korzyści z praktyk zwinnych. Pomagał zastosować Agile m. in. w zespołach IT w Grupie Gemius. Uczył Scrum pracowników PZU, Roche, X-Trade Brokers czy Agencji Rynku Rolnego i innych. Ostatnio zadeklarowany Gilbista. Więcej o jego pracy możesz dowiedzieć się pod adresem fluidcircle.net.

Data: Poniedziałek, 20.01.2014
Godzina: 19.00
Miejsce: Klub RE
Świętego Krzyża 4, Kraków
Mapka: http://www.klubre.pl/kontakt.html
Mamy zarezerwowaną osobną salę (aka "Bunkier"), żeby do niej trafić zaraz po zejściu po schodach skręć w lewo, przejdź przez drzwi i korytarzykiem już prosto do sali.


Rezerwacji brak, jednak zachęcamy do korzystania z naszego meetupa.
 
Agenda:
19.00 Spotykamy się
19.10 Michał Parkoła - Od produktywności do wartości
20.10 Networking

Do zobaczenia w RE!

1 comment:

  1. Slajdy z prezentacji znajdziecie na: http://fluidcircle.net/2014/01/szort-o-czym-zapomnial-agile-gdy-kopiowal-rozwiazania-toma-gilba/

    ReplyDelete