Thursday, August 15, 2013

Supportujemy AgileByExample 2013

Na dobre zakonczenie tygodnia przeczytajcie wiadomosc od Mateusza Srebrnego z ekipy AgileByExample. Jesli sie wybieracie, ale nie jestescie zarejestrowani zachecamy do skorzystania z okazji, jaka przygotowali dla naszej spolecznosci organizatorzy :)

Witam serdecznie,

Intensywne prace nad trzecią edycją AgileByExample trwają w najlepsze.Dla ustalenia uwagi - AgileByExample jest agilową konferencją odbywającą się co roku jesienią w Warszawie.

AgileByExample to dwa dni ciekawych prezentacji oraz trzeci dzień z dodatkowymi atrakcjami - mieliśmy Coding Dojo, Open Space - jesteśmy przekonani, że w tym roku będzie jeszcze lepiej!

Zarezerwowaliśmy już datę: 16-17 października oraz miejsce - tegoroczna edycja odbędzie się w kinie Praha. 18 października planujemy dzień warsztatowy Lean Agile Dojo w mniejszych grupach.

Mamy również wspaniałych key-note’ów - Jeffa Sutherlanda i Jurgena Appelo chyba nie trzeba nikomu przedstawiać.

Na początku sierpnia zakończyło się Call for Papers. Pojawiło się mnóstwo świetnych propozycji - o połowę więcej niż rok temu :) Teraz finalizujemy dobór speakerów - powinno być wszystko wiadomo w najbliższym czasie.
Póki co, potwierdzili swój występ (więcej szczegółów):
  • Paul Klipp – “My first five years with Kanban – harsh lessons on the quest for flow”
  • Pawel Brodzinski – “Building Teams: We Got It All Wrong”
  • John Peebles – “How to Build the Product Your Users Want But Can’t Describe” 
Przygotowaliśmy też oficjalne banery AgileByExample 2013. Gdyby ktoś z Was chciał wspomóc promocję (lub po prostu pochwalić się, że uczestniczy ;) - zapraszamy.

Na koniec, tradycyjnie już dla zaprzyjaźnionych społeczności przygotowaliśmy 15% zniżki!Wystarczy użyć kodu ‘ABE4ALEKraków’

Ukłony

Mateusz Srebrny
AgileByExample 2013


No comments:

Post a Comment