Friday, April 5, 2024

25.04.2024 - Tomasz Wykowski: Rozmówki Managerskie, czyli jak zmieniać firmę i nie zostać zwolnionym.

25-go kwietnia zapraszamy Was na prezentację Tomka Wykowskiego "Rozmówki Managerskie, czyli jak zmieniać firmę i nie zostać zwolnionym".

O prezentacji:
"Gdyby tylko mój manager tu był…” to zdanie, które często słyszę na moich szkoleniach. Zdecydowanie łatwiej zmienia się organizację, gdy jej kierownictwo wspiera prowadzoną transformację. Jednak przekonanie managerów często graniczy z cudem. Z drugiej strony prawdziwi liderzy nawet jeżeli nie mają formalnej władzy w organizacji potrafią wpływać na osoby decyzyjne.

Porozmawiajmy więc jak się przygotować do takich rozmów i jak je prowadzić. Chcę Ci pokazać konkretne narzędzia, których używam w mojej pracy z klientami. Dzięki nim inaczej poprowadzisz następne spotkanie ze swoim managerem. Przy odrobinie szczęścia, zobaczysz rezultaty, które jeszcze niedawno nikomu w firmie się nie śniły.

O prelegencie:
Tomasz Wykowski od ponad dwóch dekad uczestniczy w tworzeniu produktów software'owych, a od ponad piętnastu lat dzieli się swoją wiedzą poprzez szkolenia i konsulting. Jest jedynym polskim Certified Scrum Trainer, CST akredytowanym przez Scrum Alliance oraz jednym z dwóch polskich Certified LeSS Coach. W przerwach pomiędzy pracą z liderami różnych firm pisze artykuły i nagrywa podcasty, które znajdziesz na stronie ProCognity. Jest autorem książki "Biznes Odczarowany. Scrum: jak osiągać cele, gdy wszystko się zmienia?", w której opowiada jak uniknąć iluzji nierealnych planów i stworzyć zwinną firmę.

Agenda:
18.30 Spotykamy się w Pragmatic Coders
19.00 Tomasz Wykowski: Rozmówki Managerskie
20.00 Networking

Zapisy na meetupie.

Do zobaczenia!

No comments:

Post a Comment