Sunday, January 21, 2024

Liberating Structures #12: Jak zidentyfikować i usunąć wąskie gardło w Twojej pracy

Zapraszamy na warsztaty bazujące na teorii ograniczeń, gdzie wykorzystacie jedną z praktyk opracowanych przez dr. Eliyahu M. Goldratta.
Warsztat odbędzie się 24 stycznia o godzinie 18:00 w firmie Pegasystems. Zapisy na stronie meetup.com


Celem Waszej pracy będzie identyfikacja oraz zaplanowanie procesu udrożnienia wąskiego gardła w Waszej pracy. Podczas tego spotkania wykorzystacie struktury Liberating Structures oraz zgłębicie proces ciągłego doskonalenia (POOGI - Process of Ongoing Improvement). Dołączcie do naszego wydarzenia, gdzie poznacie praktyczne podejście do rozwiązywania problemów, doskonalenia procesów oraz budowania bardziej wydajnego środowiska pracy.


****
WAŻNE!
Wymogiem firmy goszczącej nas jest podanie adresu e-mail, imienia i nazwiska każdego uczestnika. Robimy to tylko w celach security i dane uczestników nie będą przetwarzane w żadnych innych celach.
W związkua z tym prosimy o wypełnienie poniższej ankiety:

https://forms.gle/VtE84AqrjJb2yM2C9

⚠️ Pamiętaj, że zapisanie się na meetup.com bez wypełnienia ankiety nie gwarantuje udziału w wydarzeniu.
****

Co Cię czeka?
18:00-20:30: Warsztat: Liberating Structures + Teoria Ograniczeń
20:30- 22:00 Afterparty

Miejsce:
Będziemy czekać na Was
od 17:45 w Pegasystems
ul. Puszkarska 7H, Kraków

Czym są Liberating Structures?
Liberating Structures to zestaw 33 technik facylitacji pozwalający na wyzwolenie kreatywności i zaangażowanie uczestników. Można się z nimi zapoznać tutaj: https://liberatingstructures.org.pl Każda struktura rozwiązuje inny problem, ma swoje miejsce i zastosowanie.

Jaki jest cel meetupu?
Celem meetupu jest praktyka procesu POOGI oraz kilku technik Liberating Structures.

Do kogo skierowany jest meetup?
Do każdego kto chce poznać techniki prowadzenia efektywnych spotkań. Nie ma znaczenia, z jakiej branży jesteś. Jeśli pracujesz w zespole, to ten warsztat jest dla Ciebie 🙂

Czego się nauczysz?
poznasz kluczową praktykę teorii ograniczeń, a także nauczysz się technik aktywizacji grupy, które pozwalają na zaangażowanie uczestników i wyzwalają duże dawki kreatywności.

Prowadzący i gospodarze spotkania:

Marek Dohnalik - Konsultant, Project Manager i trener biznesu z wieloletnim doświadczeniem w obszarach technicznych, produkcyjnych oraz R&D. W pracy projektowej mocno wierzę, że Project Management to głównie People Management. Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem z innymi. Prywatnie lubię sport, nakierowany na triathlon.
Tomasz Balicki - Doświadczony strateg marketingowy z głębokimi korzeniami w branży hazardowej. Prowadził różnorodne projekty, obejmujące zarówno duże kampanie medialne, jak i tworzenie nowych produktów cyfrowych dla działów wewnętrznych. Efektywnie łączy obszary produktu, marketingu, technologii i działań kreatywnych. Prywatnie pasjonat kultury śródziemnomorskiej oraz miłośnik akwarystyki.

No comments:

Post a Comment