Tuesday, September 19, 2023

Liberating Structures #10: Optymalizacja procesów

Serdecznie zapraszamy na warsztat, na którym wykorzystamy struktury Liberating Structures do usprawniania i optymalizacji procesów.

Zapisy: https://www.meetup.com/ale-krakow/events/296034339/

****

WAŻNE!

Wymogiem firmy goszczącej nas jest podanie adresu e-mail, imienia i nazwiska każdego uczestnika. W związku tym bardzo prosimy o wypełnienie poniższej ankiety:

https://forms.gle/vTG1mNXYBe9dhYpA7

Na początku zapiszemy wszystkich na listę rezerwową. Po wypełnienu ankiety dodamy Was do listy uczestników.

Miejsce:

Będziemy czekać na Was
od 17:45 w Pegasystems
ul. Puszkarska 7H, Kraków

Czym są Liberating Structures?
Liberating Structures to zestaw 33 technik facylitacji pozwalający na wyzwolenie kreatywności i zaangażowanie uczestników. Można się z nimi zapoznać tutaj: https://liberatingstructures.org.pl Każda struktura rozwiązuje inny problem, ma swoje miejsce i zastosowanie.


Jaki jest cel meetupu?
Celem meetupu jest praktyka kilku technik Liberating Structures. Omówimy również przykłady zastosowania praktykowanych struktur.


Do kogo skierowany jest meetup?
Do każdego kto chce poznać techniki prowadzenia efektywnych spotkań. Nie ma znaczenia, z jakiej branży jesteś. Jeśli pracujesz w zespole, to ten warsztat jest dla Ciebie 🙂


Czego się nauczysz?
Technik aktywizacji grupy, które pozwalają na zaangażowanie uczestników i wyzwalają duże dawki kreatywności. Alternatywnych technik prowadzenia spotkań - jeśli prowadzisz spotkania to dołożysz do swojego arsenału nowe narzędzia 🙂


Prowadzący i gospodarze spotkania:

Natalia Świątek-Nowak - Konsultantka Agile. Pomaga firmom wprowadzać przemyślane zmiany w celu szybszego dostarczania wartości. Ważny jest dla niej rozwój osobisty i dzielenie się wiedzą. Po pracy uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu na pieszych wędrówkach.

Michał Tarnowski - Scrum Master w Ørsted z wykształcenia inżynier mechanik. Jego motto to Running & Reading - energię życiową czerpię z uprawiania dużej ilości sportu, czytania książek… oraz z prowadzenia takich warsztatów, jak ten!

No comments:

Post a Comment