Wednesday, July 27, 2022

Facylitacja spotkań z użyciem Liberating Structures

Serdecznie zapraszamy na on-site (!) meetup, na którym przećwiczymy struktury Liberating Structures: Impromptu Networking, 1-2-4-ALL i Troika Consulting.

Czym są Liberating Structures?
Liberating Structures to zestaw 33 technik facylitacji pozwalający na wyzwolenie kreatywności i zaangażowanie uczestników. Można sie z nimi zapoznać tutaj: https://liberatingstructures.org.pl Każda struktura rozwiązuje inny problem, ma swoje miejsce i zastosowanie.

Jaki jest cel meetupu?
Celem meetupu jest praktyka kilku wybranych technik Liberating Structures (podczas tego warsztatu użyjemy: Impromptu Networking, 1-2-4-ALL i Troika Consulting). Omówione zostaną również przykłady zastosowania praktykowanych struktur.

Do kogo skierowany jest meetup?
Do każdego kto chce poznać techniki prowadzenia efektywnych spotkań. Nie ma znaczenia, z jakiej branży jesteś. Jeśli pracujesz w zespole, to ten warsztat jest dla Ciebie 🙂

Czego się nauczysz?
Technik aktywizacji grupy, które pozwalają na zaangażowanie uczestników i wyzwalają duże dawki kreatywności. Alternatywnych technik prowadzenia spotkań - jeśli prowadzisz spotkania to dołożysz do swojego arsenału nowe narzędzia 🙂

Prowadzący i gospodarze spotkania
Natalia Świątek-Nowak - Scrum Masterka w Pegasystems, Mówczyni w Toastmasters Inżynieria Słowa, w branży IT od ponad 8 lat zmienia świat na lepsze.
Michał Tarnowski - Scrum Master w @Orsted, prezydent @Kraków Public Speaking Club, z wykształcenia inżynier mechanik.

Miejsce
Pegasystems, Puszkarska 7H, Kraków

Rejestracja

https://www.meetup.com/ale-krakow/events/287384823/ 


No comments:

Post a Comment