Tuesday, February 22, 2022

Call For Papers - ALE Kraków 2022

ALE Kraków szuka prelegentek i prelegentów na 2022 rok! 

Jak już dobrze wiecie, ALE Kraków to otwarta społeczność i otwarta przestrzeń do wymiany wiedzy, doświadczeń i budowania relacji (więcej tutaj>>). W związku z tym chcielibyśmy zaprosić Was wszystkich do składania Swoich propozycji tematów prelekcji, warsztatów, lightening talków i innych aktywności, które chcielibyście/chciałybyście poprowadzić. 

Szukamy zarówno osób z doświadczeniem w prezentowaniu jak i takich, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki na konferencyjnych scenach. Zapraszamy do kontaktu osoby chętne do wygłoszenia prelekcji, lightening talków, a także poprowadzenia warsztatów i szkoleń. 

Poszukujemy głównie prelegentów na nasze spotkania "na żywo" - lokalnie w Krakowie, ale jeśli masz pomysł na spotkanie on-line to napisz o tym wypełniając formularz.

Najważniejsza jest dla nas merytoryka wystąpienia i wartość która z niego wyniknie dla uczestników naszych spotkań. 

Jeśli chcesz podzielić się Swoją wiedzą z zakresu Agile, Lean, Product Development i wszystkiego, co z tym związane, to wystarczy, że wypełnisz formularz na tej stronie

Jeśli temat będzie wpisywał się w wizję ALE Kraków i uzyska akceptację organizatorów, to skontaktujemy się z Tobą w celu dogrania terminu wystąpienia, oraz ewentualnego doprecyzowania szczegółów. 

Nasze spotkania organizowane są cyklicznie, a terminy zależą od dostępności naszych prelegentek i prelegentów (oraz organizatorów ;) ). 


No comments:

Post a Comment