Friday, January 17, 2020

ALE Warsztaty: Weźże ten Backlog (Business Product Backlog)


Opis wydarzenia:

W mojej karierze zetknąłem się z różnymi ciekawymi produktami, wykorzystującymi nowoczesne i unikalne rozwiązania. Widziałem też naprawdę dużo Backlogów Produktu. Wiele z nich nie spełniało swojego celu i było w takim stanie, że nadawały się tylko do kosza!

Na najbliższym meetupie ALE Kraków, pracując w formie warsztatowej z backlogiem produktu sklepu internetowego poznasz odpowiedź na pytania:

- Czym jest, a czym nie jest Backlog Produktu (BP)?
- Jak budować BP, aby spełnił swój cel?
- Co umieszczamy, a czego nie powinniśmy w BP?
- Jak definiować elementy BP, aby były wartościowe?
- Kto odpowiada za BP i na czym ta odpowiedzialność polega?
- Czym jest Coaching Produktowy?
- Jakie narzędzia wykorzystać do wizualizacji BP?

Meetup jest szczególnie wartościowy jeśli jesteś Product Ownerem, Product Managerem, Scrum Masterem lub gdy pracujesz z klientem oraz Backlogiem Produktu w branży IT. Warsztaty będą prowadzone w formie treningu i ukierunkowane na wiedzę praktyczną. Stanowią fragment nowatorskiego szkolenia Strix University: eCommerce Product Owner.

Usłyszysz życiowe historie, w których odpowiednio zadane pytania miały decydujący wpływ na rozwój produktu. Przećwiczysz zdobytą wiedzę na przykładowym Backlogu Produktu sklepu internetowego. Nowe kompetencje przydadzą Ci się niezależnie od produktu, z jakim pracujesz. Twój Product Backlog czeka kapitalny lifting w 2020 roku!
=====================================================================
O prowadzącym warsztat:
Błażej Drobniuch
Agile Coach / Scrum Master

Praktyk w obszarze Agile, od 2011 związany z branżą IT. Wspiera organizacje w osiągnięciu zwinności budując ją wokół samozarządzających się zespołów zorientowanych na dostarczanie wartości biznesowej. Swoje doświadczenie zdobywał w małych i dużych firmach gdzie uczestniczył w transformacji agile, definiowaniu nowych ról, struktur i sposobu pracy.

Na swoim koncie posiada wiele autorskich projektów szkoleniowych związanych z rozwojem kompetencji budowania zwinnej organizacji. Prowadzi szkolenia w obszarach: Product Management, Agile Leadership, Agile Organisation, Agile Culture, OnBoarding, HR Business Partner. Prelegent konferencji Motorola Agile Swarming 2019, konferencji IT Academic Days Politechniki Krakowskiej 2018, MeetUp ALE Kraków, MeetUp NovoTalks; webinar Web Academy. Autor artykułów poświęconych tematyce Agile.


Certyfikowany Scrum Master, Product Owner, Agile Leader oraz programista (PSM I, PSM II, PSPO I, PAL I, C++03 Expert). Absolwent Szkoły Trenerów Wszechnicy UJ. Entuzjasta Turkusowych Organizacji, Large Scale Scrum (LeSS), Management 3.0, Impact Mapping, oraz ruchu #NoEstimate.

Zapisy na stronie https://www.meetup.com/ALE-Krakow/events/267932668/

No comments:

Post a Comment