Saturday, October 21, 2017

ALE Retrospektywa

Cześć,

Jedną z cech dobrych organizacji\społeczności jest to, że:

"W regularnych odstępach czasu analizuje możliwości poprawy swojej wydajności, a następnie dostraja i dostosowuje swoje działania do wyciągniętych wniosków."

W ciągu ostatniego roku, jako ALE Kraków podjęliśmy wiele inicjatyw. Wprowadziliśmy warsztaty, kontynuowaliśmy prelekcje, rozwijaliśmy networking, byliśmy partnerami jednej z największych konferencji - ACE Conference, wspieraliśmy wydarzenia i społeczności z całej Polski. Teraz przyszedł więc czas na refleksję o tym co zrobiliśmy, wyciągnięcie wniosków i stworzenie planu działań na przyszły rok. Żeby to mogło się stać zapraszamy na ALE Retrospektywę, której gościnnymi facylitatorami będą Filip Czapeczka i Paweł Słowikowski.

Każdy z Nas należy do ALE Kraków i każdy z Nas ma wpływ na naszą społeczność. Uczestnicząc w retrospektywie masz możliwość przedstawić swoje zdanie, podyskutować i podjąć realne akcje mające wpływ na działanie ALE Kraków.

Dodatkowo, jest to unikalna szansa poznania narzędzi i technik facylitacji wspomagających retrospektywę dla tak dużej grupy. Przekonacie się, że przeprowadzenie retrospektywy dla 50 osób jest możliwe i co najważniejsze, może być efektywne.

Zapraszamy serdecznie w czwartek 26 Października o godzinie 18:30 do Klubu RE.

Nasi goście:
Paweł Słowikowski - Rapid People Developer. Uwielbia wspomagać rozwój kompetencji innych ludzi - szczególnie w obszarze związanym z pracą Scrum Mastera. Jego pasją jest gromadzenie i przekazywanie wiedzy, doświadczeń i pomysłów. Napędzają go nowe wyzwania i ciekawe przypadki związane z rozwojem i procesami wytwarzania oprogramowania.

Filip Czapeczka - Facylituje w najtrudniejszych przypadkach, stoi na straży wartości, podpora liderów organizacji. Lider transformacji, specjalizujący się w organizacjach do 100 osób. Naturalnie zwinny, w sytuacjach wymagających natychmiastowej decyzji jest niezastąpiony!

No comments:

Post a Comment