Thursday, August 31, 2017

ALE Warsztaty - Gdy lider facylituje, rozszerzenie umiejętności.

W praktyce wiele osób pracujących z grupami wykorzystuje elementy facylitacji moderując warsztaty dla grupy czy prowadząc sesję rozwiązywania problemów. Mając już doświadczenie w temacie, dostrzegając wartość z takiego podejścia Facylitator zastanawia się co zrobić z wyzwaniami jak poniżej:
* Uczestnicy mieszają przemyślenia, pomysły i sugestie z różnych zagadnień
* Konwersacja pozostaje ograniczona do wstępnie istniejących poglądów
* Rozmowy pozostają na poziomie powierzchownym ze względu na brak zaufania i relacji
* Nie ma żadnego działania, ponieważ nikt nie czuje się odpowiedzialnyPodczas tego warsztatu dowiesz się jakie są umiejętności facylitatora. Poznasz praktyczne wskazówki, które pomogą Ci ułatwić współpracę grup. Dodatkowo będziesz potrafił wskazać konkretne obszary i indywidualne akcje, pozwalające Ci rozwijać umiejętności facylitatorskie. Dzięki temu możesz zwiększyć swoje umiejętności tak aby grupa, z którą pracujesz osiągała lepsze rezultaty podczas spotkań.

Weronika Kędzierska jest facylitatorem, coachem indywidualnym i doświadczonym Scrum Masterem. Jej największą wartością dla osób i zespołów z którymi pracuje jest “Tworzenie bezpiecznych warunków do nauki i eksperymentowania, dzięki czemu ludzie wiedzą, że nie pozwoli im upaść“.
Nieustannie, od 5 lat buduje samoorganizujące zespoły i ułatwia im zarządzanie zmianami na lepsze. Od 4 lat namiętnie wykorzystuje wizualne narzędzia, nie tylko w trakcie spotkań i szkoleń - jej wizualną biografię możecie znaleźć na stronie: https://weronikakedzierska.wordpress.com/about/bio/

Weronikę wyróżnia znajdowanie okazji do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem - stąd jej obecność na ALE Kraków. Wszystko to jest powiązane z realizacją jej życiowej misji – wspieraniem ludzi w rozwoju i osiąganiu sukcesów.
Skontaktuj się z Weroniką na Twiterze @werokedzierska lub linkedin https://www.linkedin.com/in/werokedzierska/

Z racji formy warsztatowej prosimy o przemyślane zapisy. Potwierdzeniem uczestnictwa w warsztatach będzie wpłata 30 PLN (szczegóły zostaną wysłane do zainteresowanych - zapisani proszę poczekajcie na maila). Zebrana kwota zostanie przeznaczona w całości na napoje, pizzę itp.

Zapisy na stronie: http://meetu.ps/3cRtpq

No comments:

Post a Comment