Friday, June 23, 2017

Pimp your team! Coaching w pracy Scrum Mastera - tips, tricks & practice


Zapraszamy na kolejne ALE Warsztaty. Tym razem oswajamy tematykę coachingu i wykorzystania narzędzi coachingowych w codziennej pracy Scrum Mastera. W czasie warsztatu poznasz narzędzia coachingowe przydatne w codziennych zadaniach Scrum Mastera i je wszystkie przetestujesz w praktyce, na sobie i innych uczestnikach!

Warsztat, łącząc w sobie omówienie teoretyczne i ćwiczenia praktyczne, dotknie tematyki coachingowego stylu zarządzania. Omówimy i przetestujemy narzędzia wzmacniające odpowiedzialność zespołu za realizację jego celów (np. GOLD, model GROW).  Popracujemy również nad wzniesieniem na wyższy poziom takich umiejętności jak aktywne słuchanie i zadawanie dobrych pytań. W czasie warsztatu każdy uczestnik będzie miał okazję przećwiczyć omawiane narzędzia na przykładzie sytuacji z życia SMa, a także zostanie wyposażony w instrukcję wykorzystania ich w codziennych wyzwaniach.

Prowadzące
Karolina Trzcionka i Ewelina Magrel

Termin
1 lipca 10:00-15:00

Rejestracja
Tylko 15 miejsc, od godziny 15:00 23 czerwca na stronie: 

Wymagania
Po zarejestrowaniu prześlę maila z ankietą aby dopasować warsztat do osób, które będą na nim oraz wyślę też numer konta z prośbą o przelanie 20PLN jako potwierdzenie. Pieniądze wydamy na pizzę, napoje itp. Po weryfikacji płatności usunę osoby bez opłat i na ich miejsce wejdą kolejne osoby z listy.

Zapraszamy!

No comments:

Post a Comment