Friday, March 3, 2017

To już ósmy ACE!

Po raz kolejny zostaliśmy partnerami jednej z naszych ulubionej konferencji w Krakowie - ACE! Agile Central Europe Conference, która odbędzie się w dniach 11-12 maja 2017. Co jest w niej wyjątkowego, a o czym mało osób wie? Z okazji ósmej edycji konferencji przygotowaliśmy dla Was top 8 faktów na jej temat! Zapraszamy do lektury :)


  • ACE! Building Better Products. Building Software Better - to największa konferencja o tematyce Agile & UX w Europie Środkowo-Wschodniej, przyciągająca uczestników oraz prelegentów z całego świata.
  • ACE! Znajduje się w gronie 10-ciu najlepszych konferencji Agilowych w Europie: https://polontech.com/blog/top-10-agile-conferences-of-2017-in-europe/.
  • Na scenie ACE! gościli m.in.: Mary Poppendieck , Jim Benson, Bob Marshal,      Naomi Ceder, Claudio Perrone, David Hussman, Marc Löffler oraz wielu innych wspaniałych prelegentów, o których można dowiedzieć się więcej na stronie: http://aceconf.com/ACEs_past.html.
  • ACE! To nie tylko dwudniowa konferencja w trakcie, której poznamy 24 speakerów z całego świata, będziemy mogli wziąć udział w 5-ciu wyjątkowych warsztatach, cieszyć się nietuzinkową creative & chillout zone, skorzystać z możliwości indywidualnego Agile Coaching, ale przede wszystkim szansa na jedyny w swoim rodzaju networking.
  • Od 2015, ACE zawiera również blok tematyczny: „Product Management” poświęcony tematyce startupów oraz umiejętności niezbędnych do sukcesywnego rozwoju produktu.
  • Każda z poprzednich edycji gromadziła więcej niż 200-stu pasjonatów Agile & UX. W tym roku organizatorzy spodziewają się ponad 300-stu uczestników!
  • Z myślą o tych, którzy nie mieli okazji uczestniczyć we wszystkich prelekcjach, bądź też są ciekawi, jak wyglądały poprzedni edycyjne, zapraszamy na kanał ACE: https://vimeo.com/agilece.
  • A na sam koniec tzw. “wisienka na torcie”... czyli znamy już pierwszego prelegenta! Ikona User Experience - Jaime Levy autorka “UX Strategy”. Już wkrótce poznamy pierwszych ekspertów Agile!

Wszystkich zainteresowanych ACE2017 zapraszamy do zakupu biletu za pośrednictwem strony: http://aceconf.com/register.html. Jeśli chcecie wiedzieć, co nowego szykują organizatorzy w tym roku, zapraszam na Facebook i Twittera!


No comments:

Post a Comment