Saturday, July 23, 2016

Przygotowania do ABE ruszyły!

Cześć!

Poniżej znajdziecie garść informacji od organizatorów ABE 2016, którzy mimo tego, że jest środek wakacji, pracują, aby tegoroczna konferencja była jeszcze lepsze niż w poprzednim roku:)

Termin:
W tym roku spotykamy się 10–12 października. Użyjemy sprawdzonej formuły – 10-go odbędą się Lean Agile Dojo – dwa , trwające pół dnia warsztaty do wyboru, 11–12 natomiast, regularna konferencja z keynote’ami, zaproszonymi gośćmi i raczej krótkimi (15-20 minut) prezentacjami "by example".


Prelegenci:
Na pewno przyjadą Henrik Kniberg i Jurgen Appelo, których nie trzeba przedstawiać. Zapraszamy też innych rewelacyjnych prelegentów – żeby podtrzymać napięcie nazwiska będziemy ogłaszać sukcesywnie w ciągu najbliższych 2–3 tygodni.


Bilety:

Sprzedaż biletów wystartuje do końca lipca. Warto obserwować kanały ABE na Facebooku i Twitterze – pierwsze 20 biletów będzie z puli Early Bird w bardzo dobrej cenie :).
Oczywiście zaprzyjaźnione społeczności otrzymają zniżkę. Na hasło "ALEKraków" dajemy 15%, zniżka jednak nie będzie ona dotyczyła biletów z puli Early Birds.


C4P:

Ruszyło już Call for Speakers oraz Call for Trainers (http://2016.agilebyexample.com/c4s/) – do 14-go sierpnia organizatorzy czekają na Wasze propozycje prezentacji (15–20 minut) i warsztatów (3 –3,5 godziny). Warto zgłosić się wcześniej, gdyż najlepsze zgłoszenia będziemy potwierdzać w trakcie :)


Sponsoring:

Gdybyście mieli ochotę, żeby Wasza firma była widoczna na ABE mamy doskonały pakiet sponsorski: propozycje pakietów do pobrania (http://2016.agilebyexample.com/sponsorship).


Więcej informacji już wkrótce!
ALE Kraków TeamNo comments:

Post a Comment