Monday, November 23, 2015

15 grudnia - Przemysław Kadela: "PM i PO w jednym - czy to możliwe?"

Cześć!
Na ostatnim spotkaniu w 2015 roku, będziemy mieli przyjemność gościć na scenie Przemka Kadelę, który opowie nam o swoim doświadczeniu jako Product Owner i Project Manager w jednej osobie.

O prezentacji: "PM i PO w jednym - czy to możliwe?"
Przez około dwa lata pełniłem funkcje Project Manager i Product Owner jednocześnie. Chcę pokazać moją wizję tych dwóch ról i pokazać czy i w jakim zakresie jedna osoba może je równocześnie pełnić. Natknąłem się na sytuacje, gdy ta dwoistość mi pomagała i sprawiała, że mogę szybciej reagować na zmiany. Bywałem czasami takim POem, któremu ciążył PM .... i niekiedy PMem, któremu przeszkadzał PO. Udało mi się przetrwać dwa lata łącząc te role i odniosłem umiarkowany sukces w kontekście produktu.
Zapraszam na spotkanie, na którym podzielę się moimi doświadczeniami.

O Przemku:
W branży IT od 1998 roku. Pasjonat informatyki, Agile i psychologii - łączy te pasje pełniąc rolę Agile Coacha w krakowskim Sabre. Poprzednio pracował jako Project Manager i Product Owner starając się połączyć te dwie funkcję w możliwie najlepszy sposób. Certyfikowany Scrum Master i Product Owner. Nauczyciel akademicki z wieloletnim stażem, związany z Uniwersytetem Jagiellońskim.

Agenda:
Spotykamy się o 19:00, start tradycyjnie o 19:10
20:10 - czas na networking
Miejsce: Klub RE
Meetup: http://www.meetup.com/ALE-Krakow/events/226963772/


Do zobaczenia wkrótce!:)
ALE Kraków Team

No comments:

Post a Comment