Tuesday, January 27, 2015

9 lutego: Joanna Zagórska - Lean leadership - efekywne przywództwo

Zapraszamy was serdecznie na kolejne spotkanie ALE Kraków! Tym razem naszym gościem będzie Joanna Zagórska, specjalistka od lean.

Joanna Zagórska - Lean leadership - efekywne przywództwo

Opis: Czym różni się przywództwo managerów Toyoty od pozostałych nieleanowych przedsiębiorstw?Jak wspierać zmiany, jak się komunikować i dawać konstruktywną informację zwrotną?O strukturze, rozwiązywaniu problemów i wspieraniu kultury ciągłego udoskonalania dowiecie się właśnie na szkleniu z lean leadership.

Bio:
Joanna Zagórska - Konsultantka i trenerka lean management z kilkuletnim doświadczeniem. Absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu -NLU w Nowym Sączu. Studiowała też na Bahcesehir University w Stambule. Po studiach ukończyła dwuletni intensywny staż managerski w zakresie lean management w Unipart Group of Companies w Oxfordzie. Posiada certyfikat 6 Sigma Green Belt, Praktyka NLP oraz coacha ICC. Kolejne projekty już w polskich firmach, wiązały się z wdrażaniem kultury lean, optymalizacją linii produkcyjnych, usprawnieniami na salach operacyjnych czy przeszkoleniem wszystkich pracowników z zagadnień optymalizacji procesów i zarządzania zmianą.Dodatkowo pisze bloga o metodologii lean i prowadzi e-sklep z artykułami wspierającymi projekty lean. W 2014 ukończyła studia podyplomowe z Coachingu i NLP.


Logistyka:
Data: Poniedziałek, 9.02.2015
Godzina: 19.00
Miejsce: Klub RE
Świętego Krzyża 4, Kraków
Mapka: http://www.klubre.pl/kontakt.html

Mamy zarezerwowaną osobną salę (aka "Bunkier"), żeby do niej trafić zaraz po zejściu po schodach skręć w lewo, przejdź przez drzwi i korytarzykiem już prosto do sali.

Rezerwacji brak, jednak zachęcamy do korzystania z naszego meetupa.

Agenda:
19.00 Spotykamy się
19.10 Joanna Zagórska - Lean leadership - efekywne przywództwo
20.10 Networking

Do zobaczenia w RE!

No comments:

Post a Comment