Sunday, October 5, 2014

Mamy dwa latka

Pierwszego października obchodziliśmy drugie urodziny ALE Krakow. Pora wiec na szybkie podsumowanie ostatnich dwunastu miesięcy.
  • Zorganizowaliśmy dwanaście spotkań z zagranicznymi gośćmi (Robin Dymond - pierwsze urodziny ALE Krakow; Oana Juncu; Tom i Kai Gilb; Jurgen Appelo; Dan North - drugie urodziny ALE Krakow) i lokalnymi gwiazdami z Krakowa i Warszawy (Paweł Brodziński, Grzegorz Gubiński, Michał Parkoła, Paul Klipp, Kasia Mrowca, Wiktor Żołnowski, Piotr Uryga, Marek Kirejczyk,
  • Wsparliśmy dziesięć wydarzeń Agile i Lean z Krakowa i Warszawy (AgileByExample [edycje 2013, 2014 Light, 2014], 33rd Degree [edycje 4charity 2013, 2014], ACE! 2014, ALE 2014, 7. Kongres itSMF Polska - Myśląc o Lean IT 2014, Agile Management 2014, Agile w Biznesie 2014)
  • Nasza grupa na meetupie ma prawie 450 osób. Tym samym jesteśmy numerem 6 w Krakowie!
  • Mamy grupę na LinkedIníe, Twittera i fanpage na Facebooku.
I to wszystko dzięki Wam! Nie byłoby ALE Krakow, gdyby nie ludzie, którzy poświęcają swój wolny czas, żeby przyjść na nasze spotkania, podzielić się wiedzą i podesłać nam spikerów i informacje o konferencjach.

Wielkie dzięki ! 

Co oczywiście nie oznaczy, że zamierzamy usiąść na laurach. Kolejne wydarzenia, kolejne spotkania, kolejne zniżki już wkrótce.

Sto lat!

No comments:

Post a Comment