Thursday, November 7, 2013

18 listopada: Grzegorz Gubiński - Dobre chęci to nie wszystko

Zapraszamy na listopadowe spotkanie ALE Krakow. Grzegorz Gubiński miał być gościem ALE Krakow jeszcze przed wakacjami, ale z powodów od niego niezależnych się nie udało. To co się odwlecze, to nie uciecze, więc tym razem powinno się już udać :)

Grzegorz Gubiński: Dobre chęci to nie wszystko - historia porażki

Abstrakt:
"Sukces wprowadzania metodyk zwinnych do organizacji zależy od wielu czynników. Wśród pierwszych jakie przychodzą na myśl są: potrzebne kompetencje, kultura organizacji, sytuacja wewnętrzna firmy, motywacja pracowników i umiejętność zarządzania zmianą.

Istnieją bezsprzeczne zależności pomiędzy tymi czynnikami, a gwarancją powodzenia jest systemowe myślenie i planowanie zmiany. Podczas prezentacji skoncentrujemy się na wpływie systemowego podejścia do rozwoju kompetencji na sukces lub porażkę wprowadzania Scruma w dużej organizacji."


Data: Poniedziałek, 18.11.2013
Godzina: 19.00
Miejsce: Klub RE
Świętego Krzyża 4, Kraków
Mapka: http://www.klubre.pl/kontakt.html
Mamy zarezerwowaną osobną salę (aka "Bunkier"), żeby do niej trafić zaraz po zejściu po schodach skręć w lewo, przejdź przez drzwi i korytarzykiem już prosto do sali.

BIO
Grzegorz Gubiński: trener i agile coach. Dzieli swoje zainteresowania po równo między zwinne praktyki inżynierskie i myślenie systemowe. W branży IT działa od 1998 roku. Ukończył Szkołę Trenerów Biznesu. Prowadzi warsztaty dla branży IT od 2005 roku.

Rezerwacji brak, jednak zachęcamy do korzystania z naszego meetupa.
 
Agenda:
19.00 Spotykamy się
19.10 Grzegorz Gubiński: Dobre chęci to nie wszystko
20.10 Networking

Do zobaczenia w RE!

No comments:

Post a Comment